2019-2020 Erasmus+ Uluslararası Kredi Hareketliliği (ICM) Başvuru Sonuçları

Erasmus+ Programı Uluslararası Kredi Hareketliliği (ICM) kapsamında 2019-2020 akademik yılında katılımcı olmak üzere 1-22 Mart 2019 tarihleri arasında çağrımıza başvuru yapmış olan öğrencilerimiz için değerlendirme tamamlanmış olup sonuçlar aşağıda linki verilen tabloda mevcuttur. 

Başvuru yapmış olan her öğrenci değerlendirme için kullanılan tüm kategorilerdeki durumları ve puanlarıyla tabloda yer almıştır.

Yabancı dil sınavına girmeyen ya da yabancı dil puanı, ilanda açıklanmış olan yerleştirmeye esas asgari yabancı dil puanı (baraj) altında kalan başvuru sahipleri ASIL ADAY ya da YEDEK ADAY olarak belirlenememiş ve yerleştirmeye dâhil olmamıştır. Diğer öğrenciler % 50 akademik başarı puanı ve % 50 yabancı dil puanı kriterine göre oluşturulan Erasmus Puanı ve ayrıca ilanda belirtilen “ortak üniversitelere göre yerleştirmede öncelikli bölüm” dikkate alınarak, mevcut kontenjanlar dahilinde yerleştirilmiştir.  

ASIL ADAY olarak belirlenen ve ICM kapsamında hibeli katılımcı olmaya hak kazanan ADAY öğrenciler, başvuru yapmış oldukları Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğüne bizzat giderek, bundan sonraki süreç hakkında bilgi alacaktır.

İşbu ilan ile belirlendiği üzere programdan ASIL ADAY olarak yararlanmaya hak kazanmış ancak hakkından feragat etmek isteyen öğrencilere 19 Nisan 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar feragat etme süresi tanınacaktır.

Erasmus ICM 2019-2020 Başvuru Sonuçları Tablosu

Son Güncelleme Tarihi : 16.04.2019 08:50:42 Okunma Sayısı : 3323

Son Duyurular