2016-2017 Erasmus+ Personel Hareketliliği Başvuru Sonuçları

ERASMUS+ PROGRAMI - PERSONEL HAREKETLİLİĞİ

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞVURU SONUÇLARI

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında Erasmus+ Programı kapsamında Personel Hareketliliği faaliyetlerinden (Ders Verme Hareketliliği ve Eğitim Alma Hareketliliği) yararlanabilmek amacıyla, Üniversitemiz web sitesinde yayımlanan ilanlara başvuru yapmış Üniversitemiz personeli, ilanlarda yayımlanan puanlama cetvelleri esas alınarak değerlendirmeye tabi tutulmuştur. Rektörlük onayı ile oluşturulmuş olan Erasmus+ Personel Seçim Komisyonu’nca gerçekleştirilen değerlendirme neticesinde, ASIL hibe yararlanıcısı olarak programdan yararlanmaya hak kazanan adaylar, YEDEK hibe yararlanıcısı olarak programdan yararlanmaya hak kazanan adaylar, KAZANAMAYAN adaylar ve başvurusu UYGUN BULUNMAYAN adaylar belirlenmiştir.

YEDEK hibe yararlanıcısı adaylar, ASIL hibe yararlanıcısı adaylar arasından feragat edenler bulunması durumunda sırasıyla ancak bölüm kontenjan sınırlaması dikkate alınarak değerlendirilecektir.

Seçim sonuçlarına itiraz etmek isteyenler, bu ilanın yayımlanma tarihinden itibaren 3 iş günü içinde dilekçe ile Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü’ne başvuru yapabilirler.

Hak kazanan ASIL hibe yararlanıcısı adaylar ile bundan sonraki süreçler için e-posta ile iletişime geçilecektir.

Erasmus+ Programı dahilinde Üniversitemize tahsis edilen bütçe, nihai olarak Türkiye Ulusal Ajansı ve Avrupa Komisyonu dahilinde yönetildiğinden, proje kapsamında oluşabilecek hibe kullanımı değişiklikleri uygulamaya yansıtılacaktır.

Sonuç Açıklama Sistemi’ne aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://yonet.basvuru.mu.edu.tr/erasmussonuc

                                                                                                                                                     

Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü

Son Güncelleme Tarihi : 09.02.2017 16:23:00 Okunma Sayısı : 6135

Son Duyurular